Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.506

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.166

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.038

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.099

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.047

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 967

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.122

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.987

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.846

Anessa

Dietat me mollë

1 1.988

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.907

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.517

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.295

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.080

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.117

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 987

Efektet e hurmës

0 1.028

Dietat e pasuksesshme

0 1.029

Konsumimi i çokollatës....

0 1.016

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.030
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)