Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.438

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.845

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 936

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 943

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.182

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 906

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 966

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.778

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.751

Anessa

Dietat me mollë

1 1.785

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.712

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.178

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.219

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 920

Me birrë kundër mbipeshës

0 962

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 930

Efektet e hurmës

0 968

Dietat e pasuksesshme

0 970

Konsumimi i çokollatës....

0 951

Sallata e gjelbër të qetëson

0 965
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)