Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.238

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.403

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 815

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 808

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.227

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 766

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.579

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.525

Anessa

Dietat me mollë

1 1.530

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.494

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.893

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.049

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 778

Me birrë kundër mbipeshës

0 801

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 793

Efektet e hurmës

0 807

Dietat e pasuksesshme

0 809

Konsumimi i çokollatës....

0 813

Sallata e gjelbër të qetëson

0 798
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)