Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.507

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.184

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.044

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.105

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.076

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 967

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.132

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.994

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.848

Anessa

Dietat me mollë

1 1.991

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.914

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.538

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.300

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.085

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.125

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 987

Efektet e hurmës

0 1.029

Dietat e pasuksesshme

0 1.029

Konsumimi i çokollatës....

0 1.016

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.031
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)