Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.325

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.571

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 863

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 866

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.657

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 829

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 884

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.660

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.621

Anessa

Dietat me mollë

1 1.635

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.584

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.035

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.132

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 835

Me birrë kundër mbipeshës

0 873

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 852

Efektet e hurmës

0 885

Dietat e pasuksesshme

0 888

Konsumimi i çokollatës....

0 873

Sallata e gjelbër të qetëson

0 877
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)