Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.591

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.961

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.269

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.493

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 7.459

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.025

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.556

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.410

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.944

Anessa

Dietat me mollë

1 2.453

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.351

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.428

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.370

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.511

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.588

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.043

Efektet e hurmës

0 1.090

Dietat e pasuksesshme

0 1.090

Konsumimi i çokollatës....

0 1.071

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.084
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)