Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.114

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.175

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 795

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 784

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.024

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 747

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 778

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.556

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.491

Anessa

Dietat me mollë

1 1.493

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.466

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.717

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 920

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 761

Me birrë kundër mbipeshës

0 783

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 768

Efektet e hurmës

0 782

Dietat e pasuksesshme

0 789

Konsumimi i çokollatës....

0 788

Sallata e gjelbër të qetëson

0 777
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)