Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 579

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.220

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 339

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 330

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.684

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 299

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 328

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 659

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 591

Anessa

Dietat me mollë

1 605

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 578

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 719

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 393

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 299

Me birrë kundër mbipeshës

0 322

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 302

Efektet e hurmës

0 316

Dietat e pasuksesshme

0 320

Konsumimi i çokollatës....

0 322

Sallata e gjelbër të qetëson

0 311
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)