Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.266

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.453

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 827

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.365

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 785

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 831

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.603

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.555

Anessa

Dietat me mollë

1 1.566

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.519

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.935

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.070

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 792

Me birrë kundër mbipeshës

0 816

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 811

Efektet e hurmës

0 829

Dietat e pasuksesshme

0 826

Konsumimi i çokollatës....

0 831

Sallata e gjelbër të qetëson

0 812
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)