Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 773

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.915

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 513

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 503

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.564

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 469

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 499

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.005

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 936

Anessa

Dietat me mollë

1 946

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 919

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.084

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 583

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 477

Me birrë kundër mbipeshës

0 499

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 482

Efektet e hurmës

0 496

Dietat e pasuksesshme

0 502

Konsumimi i çokollatës....

0 501

Sallata e gjelbër të qetëson

0 490
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)