Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.281

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.472

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 836

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 833

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.447

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 798

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 845

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.615

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.567

Anessa

Dietat me mollë

1 1.580

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.528

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.960

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.085

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 802

Me birrë kundër mbipeshës

0 828

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 819

Efektet e hurmës

0 841

Dietat e pasuksesshme

0 839

Konsumimi i çokollatës....

0 839

Sallata e gjelbër të qetëson

0 826
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)