Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.751

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 6.783

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.796

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.450

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 10.259

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.141

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.560

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 3.356

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 2.116

Anessa

Dietat me mollë

1 3.443

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 3.396

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 5.608

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.544

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 2.492

Me birrë kundër mbipeshës

0 2.653

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.139

Efektet e hurmës

0 1.216

Dietat e pasuksesshme

0 1.181

Konsumimi i çokollatës....

0 1.175

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.184
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)