Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 978

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.706

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 707

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 698

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.538

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 663

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 692

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.391

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.323

Anessa

Dietat me mollë

1 1.330

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.303

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.486

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 791

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 674

Me birrë kundër mbipeshës

0 696

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 679

Efektet e hurmës

0 694

Dietat e pasuksesshme

0 699

Konsumimi i çokollatës....

0 699

Sallata e gjelbër të qetëson

0 687
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)