Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 302

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 274

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 98

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 90

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 442

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 62

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 89

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 184

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 115

Anessa

Dietat me mollë

1 130

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 103

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 190

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 112

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 58

Me birrë kundër mbipeshës

0 81

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 61

Efektet e hurmës

0 75

Dietat e pasuksesshme

0 77

Konsumimi i çokollatës....

0 80

Sallata e gjelbër të qetëson

0 69
 • Benutzer online 23

  23 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)