Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.183

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.361

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 803

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 794

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.088

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 755

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.564

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.503

Anessa

Dietat me mollë

1 1.507

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.476

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.823

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 994

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 767

Me birrë kundër mbipeshës

0 790

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 778

Efektet e hurmës

0 791

Dietat e pasuksesshme

0 795

Konsumimi i çokollatës....

0 800

Sallata e gjelbër të qetëson

0 786
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)