Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.227

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.387

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 810

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.165

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 761

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 804

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.572

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.516

Anessa

Dietat me mollë

1 1.521

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.485

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.886

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.044

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 773

Me birrë kundër mbipeshës

0 796

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 788

Efektet e hurmës

0 802

Dietat e pasuksesshme

0 804

Konsumimi i çokollatës....

0 808

Sallata e gjelbër të qetëson

0 793
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)