Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.488

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.076

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.007

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.043

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.769

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 950

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.077

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.916

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.821

Anessa

Dietat me mollë

1 1.936

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.843

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.410

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.275

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.024

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.075

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 972

Efektet e hurmës

0 1.011

Dietat e pasuksesshme

0 1.014

Konsumimi i çokollatës....

0 1.002

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.014
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)