Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.093

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.117

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 790

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 781

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.001

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 744

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 774

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.553

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.488

Anessa

Dietat me mollë

1 1.490

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.463

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.685

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 899

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 757

Me birrë kundër mbipeshës

0 780

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 765

Efektet e hurmës

0 778

Dietat e pasuksesshme

0 785

Konsumimi i çokollatës....

0 784

Sallata e gjelbër të qetëson

0 774
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)