Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 585

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.245

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 345

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 336

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.714

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 305

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 334

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 671

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 603

Anessa

Dietat me mollë

1 617

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 590

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 731

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 399

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 305

Me birrë kundër mbipeshës

0 328

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 308

Efektet e hurmës

0 322

Dietat e pasuksesshme

0 326

Konsumimi i çokollatës....

0 328

Sallata e gjelbër të qetëson

0 317
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)