Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.221

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.376

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 807

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.105

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 758

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.568

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.511

Anessa

Dietat me mollë

1 1.513

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.480

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.875

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.035

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 770

Me birrë kundër mbipeshës

0 793

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 783

Efektet e hurmës

0 797

Dietat e pasuksesshme

0 799

Konsumimi i çokollatës....

0 805

Sallata e gjelbër të qetëson

0 789
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)