Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.265

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.450

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 827

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.358

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 785

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 830

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.602

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.552

Anessa

Dietat me mollë

1 1.566

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.516

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.933

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.069

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 792

Me birrë kundër mbipeshës

0 816

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 809

Efektet e hurmës

0 828

Dietat e pasuksesshme

0 826

Konsumimi i çokollatës....

0 829

Sallata e gjelbër të qetëson

0 812
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)