Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.556

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.675

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.179

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.345

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.965

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.000

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.396

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.256

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.916

Anessa

Dietat me mollë

1 2.277

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.191

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.094

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.339

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.342

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.410

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.026

Efektet e hurmës

0 1.064

Dietat e pasuksesshme

0 1.062

Konsumimi i çokollatës....

0 1.052

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.066
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)