Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.441

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.851

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 938

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 946

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.191

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 908

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 969

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.784

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.755

Anessa

Dietat me mollë

1 1.794

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.715

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.183

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.222

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 922

Me birrë kundër mbipeshës

0 964

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 931

Efektet e hurmës

0 973

Dietat e pasuksesshme

0 974

Konsumimi i çokollatës....

0 955

Sallata e gjelbër të qetëson

0 968
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)