Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.724

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 6.537

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.721

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.308

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 9.823

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.125

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.410

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 3.219

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 2.093

Anessa

Dietat me mollë

1 3.300

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 3.237

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 5.286

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.524

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 2.340

Me birrë kundër mbipeshës

0 2.476

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.129

Efektet e hurmës

0 1.202

Dietat e pasuksesshme

0 1.169

Konsumimi i çokollatës....

0 1.163

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.174
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)