Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.272

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.462

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 831

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 829

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.413

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 791

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 837

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.608

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.560

Anessa

Dietat me mollë

1 1.571

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.525

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.946

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.078

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 796

Me birrë kundër mbipeshës

0 821

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 817

Efektet e hurmës

0 834

Dietat e pasuksesshme

0 831

Konsumimi i çokollatës....

0 837

Sallata e gjelbër të qetëson

0 818
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)