Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.249

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.427

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 818

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 814

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.254

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 770

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 816

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.586

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.532

Anessa

Dietat me mollë

1 1.542

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.502

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.906

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.053

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 780

Me birrë kundër mbipeshës

0 804

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 798

Efektet e hurmës

0 814

Dietat e pasuksesshme

0 813

Konsumimi i çokollatës....

0 817

Sallata e gjelbër të qetëson

0 801
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)