Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.255

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.434

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 821

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 817

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.277

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 772

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 819

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.590

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.538

Anessa

Dietat me mollë

1 1.550

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.505

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.918

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.061

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 783

Me birrë kundër mbipeshës

0 806

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 802

Efektet e hurmës

0 817

Dietat e pasuksesshme

0 818

Konsumimi i çokollatës....

0 821

Sallata e gjelbër të qetëson

0 803
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)