Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 985

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.734

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 714

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 705

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.573

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 670

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 699

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.405

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.337

Anessa

Dietat me mollë

1 1.344

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.317

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.500

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 798

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 681

Me birrë kundër mbipeshës

0 703

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 686

Efektet e hurmës

0 701

Dietat e pasuksesshme

0 706

Konsumimi i çokollatës....

0 706

Sallata e gjelbër të qetëson

0 694
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)