Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 967

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.667

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 698

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 689

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.493

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 654

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 683

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.373

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.305

Anessa

Dietat me mollë

1 1.312

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.285

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.465

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 780

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 665

Me birrë kundër mbipeshës

0 687

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 670

Efektet e hurmës

0 685

Dietat e pasuksesshme

0 690

Konsumimi i çokollatës....

0 690

Sallata e gjelbër të qetëson

0 678
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)