Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.487

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.052

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.001

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.038

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.712

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 947

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.068

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.906

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.817

Anessa

Dietat me mollë

1 1.926

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.830

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.385

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.272

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.013

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.067

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 968

Efektet e hurmës

0 1.011

Dietat e pasuksesshme

0 1.012

Konsumimi i çokollatës....

0 995

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.011
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)