Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.536

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.372

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.087

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.182

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.500

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 978

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.212

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.086

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.883

Anessa

Dietat me mollë

1 2.098

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.004

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.730

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.319

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.165

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.217

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.004

Efektet e hurmës

0 1.040

Dietat e pasuksesshme

0 1.046

Konsumimi i çokollatës....

0 1.026

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.053
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)