Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 765

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.884

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 505

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 495

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.523

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 461

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 491

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 989

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 920

Anessa

Dietat me mollë

1 930

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 903

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.067

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 575

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 469

Me birrë kundër mbipeshës

0 491

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 474

Efektet e hurmës

0 488

Dietat e pasuksesshme

0 494

Konsumimi i çokollatës....

0 493

Sallata e gjelbër të qetëson

0 482
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)