Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 772

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.912

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 512

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 502

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.559

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 468

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 498

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.003

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 934

Anessa

Dietat me mollë

1 944

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 917

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.082

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 582

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 476

Me birrë kundër mbipeshës

0 498

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 481

Efektet e hurmës

0 495

Dietat e pasuksesshme

0 501

Konsumimi i çokollatës....

0 500

Sallata e gjelbër të qetëson

0 489
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)