Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 483

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 896

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 263

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 252

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.300

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 222

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 250

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 507

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 438

Anessa

Dietat me mollë

1 451

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 426

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 536

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 295

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 221

Me birrë kundër mbipeshës

0 245

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 225

Efektet e hurmës

0 239

Dietat e pasuksesshme

0 242

Konsumimi i çokollatës....

0 245

Sallata e gjelbër të qetëson

0 234
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)