Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.196

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.371

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 805

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.089

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 757

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 794

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.566

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.508

Anessa

Dietat me mollë

1 1.508

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.477

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.840

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.009

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 768

Me birrë kundër mbipeshës

0 791

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 781

Efektet e hurmës

0 793

Dietat e pasuksesshme

0 796

Konsumimi i çokollatës....

0 803

Sallata e gjelbër të qetëson

0 787
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)