Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.226

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.382

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 809

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 802

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.158

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 760

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.571

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.515

Anessa

Dietat me mollë

1 1.520

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.484

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.884

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.042

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 772

Me birrë kundër mbipeshës

0 795

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 786

Efektet e hurmës

0 799

Dietat e pasuksesshme

0 802

Konsumimi i çokollatës....

0 807

Sallata e gjelbër të qetëson

0 792
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)