Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 771

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.908

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 511

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 501

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.553

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 467

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 497

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.001

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 932

Anessa

Dietat me mollë

1 942

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 915

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.080

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 581

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 475

Me birrë kundër mbipeshës

0 497

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 480

Efektet e hurmës

0 494

Dietat e pasuksesshme

0 500

Konsumimi i çokollatës....

0 499

Sallata e gjelbër të qetëson

0 488
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)