Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.434

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.833

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 929

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 937

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.162

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 904

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 963

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.773

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.737

Anessa

Dietat me mollë

1 1.775

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.705

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.171

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.212

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 916

Me birrë kundër mbipeshës

0 960

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 926

Efektet e hurmës

0 967

Dietat e pasuksesshme

0 967

Konsumimi i çokollatës....

0 948

Sallata e gjelbër të qetëson

0 957
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)