Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.152

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.347

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 800

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.067

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 753

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 785

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.561

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.497

Anessa

Dietat me mollë

1 1.502

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.471

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.772

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 960

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 765

Me birrë kundër mbipeshës

0 788

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 775

Efektet e hurmës

0 787

Dietat e pasuksesshme

0 793

Konsumimi i çokollatës....

0 794

Sallata e gjelbër të qetëson

0 782
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)