Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.250

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.429

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 818

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.255

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 770

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 817

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.588

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.534

Anessa

Dietat me mollë

1 1.542

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.503

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.906

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.054

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 780

Me birrë kundër mbipeshës

0 804

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 798

Efektet e hurmës

0 815

Dietat e pasuksesshme

0 814

Konsumimi i çokollatës....

0 818

Sallata e gjelbër të qetëson

0 801
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)