Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.653

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.391

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.520

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.552

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.562

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.646

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.637

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.760

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 829

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 797

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 863

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.194

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Numri Juaj Jetesor?

12 1.715

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.813

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 823
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)