Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.732

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.559

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 7.629

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.626

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.644

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.790

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.200

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.909

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 884

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 820

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 849

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 879

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 860

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 917

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 881

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.263

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 857

Numri Juaj Jetesor?

12 1.879

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.005

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 874
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)