Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.032

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.749

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.395

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.906

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.010

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.460

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 8.189

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.634

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.053

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 987

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.000

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.530

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.042

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.086

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.067

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.473

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Numri Juaj Jetesor?

12 2.546

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.836

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.068
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)