Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.909

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.977

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 9.331

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.802

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.853

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.187

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.157

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.289

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 986

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 919

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 948

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.055

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 975

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.026

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 991

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.378

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 971

Numri Juaj Jetesor?

12 2.216

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.423

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.007
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)