Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.039

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.788

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.506

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.913

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.026

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.466

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 8.220

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.640

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.055

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 988

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.002

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.556

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.042

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.087

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.071

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.476

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Numri Juaj Jetesor?

12 2.548

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.839

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.069
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)