Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.634

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.353

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.218

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.537

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.540

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.602

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.442

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.722

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 778

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 784

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 819

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 851

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.183

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 797

Numri Juaj Jetesor?

12 1.648

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.746

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 811
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)