Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.607

.:Zeshkanja:.

***Kremtin apo Varrosje***

1 144

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 163

altin_arlind

***Vetvrasja***

2 193

HAJRUS

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 356

altin_arlind

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 172

Anessa

Njeriu dhe bota e tij

0 61

Mosdituria

0 64

Shpirti

2 163

°LoVely°

Jeta përtej rrjetit

0 78

Jeta ideale

0 61

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.677

.:Zєѕнкαηנα:.

Numri Juaj Jetesor?

12 1.608

.:Zєѕнкαηנα:.

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 785

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.167

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 838

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 773

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 808

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.681

Musli

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)