Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.630

.:Zeshkanja:.

***Kremtin apo Varrosje***

1 145

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 166

altin_arlind

***Vetvrasja***

2 195

HAJRUS

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 357

altin_arlind

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 173

Anessa

Njeriu dhe bota e tij

0 62

Mosdituria

0 66

Shpirti

2 166

°LoVely°

Jeta përtej rrjetit

0 79

Jeta ideale

0 65

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.736

.:Zєѕнкαηנα:.

Numri Juaj Jetesor?

12 1.640

.:Zєѕнкαηנα:.

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.176

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 822

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 848

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 783

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.712

Musli

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)