Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.663

.:Zeshkanja:.

***Kremtin apo Varrosje***

1 161

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 186

altin_arlind

***Vetvrasja***

2 211

HAJRUS

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 371

altin_arlind

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 188

Anessa

Njeriu dhe bota e tij

0 70

Mosdituria

0 78

Shpirti

2 185

°LoVely°

Jeta përtej rrjetit

0 90

Jeta ideale

0 77

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.847

.:Zєѕнкαηנα:.

Numri Juaj Jetesor?

12 1.732

.:Zєѕнкαηנα:.

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.204

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 868

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 834

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.781

Musli

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)