Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.653

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 73

Njeriu dhe bota e tij

0 67

Mosdituria

0 74

Jeta përtej rrjetit

0 85

Jeta ideale

0 72

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 823

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 810

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.194

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 863

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 797

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 829

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 273

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 156

dobrosin

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 366

altin_arlind

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.552

ymeri

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)