Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.581

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 59

Njeriu dhe bota e tij

0 59

Mosdituria

0 61

Jeta përtej rrjetit

0 75

Jeta ideale

0 50

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 778

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 771

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.057

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 758

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 754

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 249

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 141

dobrosin

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 352

altin_arlind

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.487

ymeri

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)